Okénko klubového kapitána

ČVP, kamarádi,

je to zvláštní doba, kterou právě prožíváme a asi to všem leze více či méně na mozek. To WBH přečká…

Důkazem o náladě členů jsou i příspěvky na WhatsAppu „WBH zábava“. Už jsem tam viděl baby i báby, pičusy, opilce i blbce, bobry, jídlo, houby, okurky, dechovku hrát ACDC, brutál i bruntál, moře (piva), opice, kozy, psy, slepice, papoušky a mnoho dalších lidí, věcí, rostlin a živočichů v různých situacích. Vždy mě to překvapí a pobaví… Co tam bude dál?

Pamatujete, jak v první vlně na jaře to ještě byly nostalgické fotky z historie WBH? To jsme ještě nevěděli, co bude dál.

Musím oznámit, že se neuskuteční tradiční listopadová schůze. Aspoň co já vím, v novodobé historii je to poprvé (nevím, jak to vypadalo v dávných dobách, kdy jsem ještě o WBH nic nevěděl). Je zajímavou náhodou, že jsem letošní schůzi plánoval na třináctého v pátek. Nejsem jakkoliv pověrčivý, ale jestli někdo je, určitě by mu to mohlo vrtat hlavou. Jsem si jistý, že spíš než termín schůze WBH, za to můžou číňani…

Všechny vás ubezpečuji, že termín schůze a volby kapitána 2021 vyhlásím v okamžiku, kdy to bude reálně uskutečnitelné. 

Současně to bude oslava začátku dalších společných akcí, které teď chybí. Osobně jsem taky zvědavý, jak vy pičusové teď vlastně vypadáte!!! 

Hodně zdraví a taky štěstí, které je potřeba.

KKK_k

Napsat komentář